Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 Mamy serdecznie dość pohańbienia słowiańszczyzny przez obce naleciałości. Gardzimy takimi wytworami jak wypaczona lewica i liberalizm. Nie chcemy czerwonej demokracji, w której większe prawo życia w naszej ojczyźnie ma obcy aniżeli polski narodowiec. Stoimy murem za słowiańskimi przodkami, i ich wielkimi czynami oraz mocarną Polską. Również i dziś będziemy walczyć za rodaka, za robotnika, za polską siłę twórczą. W dziejowej walce kultury ze wspakulturą nie staniemy biernie obok tylko oddamy życie za słowiańską idea narodowej wspólnoty tworzącej.

 NS Zadruga obala wszelkie schematy i daje kierunek oraz cel podążania dziejową drogą naszych bohaterskich przodków, którzy ujarzmiali naturę i walczyli z wrogimi plemionami z zachodu czy Azji. Mówimy jasno i wyraźnie – Polska ziemia w polskich rękach. Wszystkie skarby ziemi należą do słowiańskich pokoleń a nie obcego kapitału. Polak potrafi i pokaże, na co go stać. Polska powstanie z gruzów dekadencji i zgliszczy zobojętnienia. Rodak dla rodaka musi być bratem a nie katem. Między Polakami nie może istnieć znieczulicy tylko słowiański humanitaryzm taki sam jak do innych Słowian. Patriotyzm i duchowe wartości ideowe muszą być wpajane dzieciom od samego początku, aby pokolenie było pewne dla narodowego rozwoju. Takie pokolenie stanie na granicy polski zachodnioodrzeńskiej  i będzie bronić jej do ostatniej kropli krwi. NS Zadruga rozbudzi idea Jana Stachniuka i stanie Polska potęgą wobec wroga. Silna armia i silny lud idący całym sercem i rozumem za swoim wodzem. Niechaj wrogowie polski pamiętają, że Polacy potrafią się zorganizować i walczyć o wolność.

b61c5884aa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Smiley face
nszadrugaswinoujscie@gmail.com