This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 Mamy serdecznie dość pohańbienia słowiańszczyzny przez obce naleciałości. Gardzimy takimi wytworami jak wypaczona lewica i liberalizm. Nie chcemy czerwonej demokracji, w której większe prawo życia w naszej ojczyźnie ma obcy aniżeli polski narodowiec. Stoimy murem za słowiańskimi przodkami, i ich wielkimi czynami oraz mocarną Polską. Również i dziś będziemy walczyć za rodaka, za robotnika, za polską siłę twórczą. W dziejowej walce kultury ze wspakulturą nie staniemy biernie obok tylko oddamy życie za słowiańską idea narodowej wspólnoty tworzącej.

 NS Zadruga obala wszelkie schematy i daje kierunek oraz cel podążania dziejową drogą naszych bohaterskich przodków, którzy ujarzmiali naturę i walczyli z wrogimi plemionami z zachodu czy Azji. Mówimy jasno i wyraźnie – Polska ziemia w polskich rękach. Wszystkie skarby ziemi należą do słowiańskich pokoleń a nie obcego kapitału. Polak potrafi i pokaże, na co go stać. Polska powstanie z gruzów dekadencji i zgliszczy zobojętnienia. Rodak dla rodaka musi być bratem a nie katem. Między Polakami nie może istnieć znieczulicy tylko słowiański humanitaryzm taki sam jak do innych Słowian. Patriotyzm i duchowe wartości ideowe muszą być wpajane dzieciom od samego początku, aby pokolenie było pewne dla narodowego rozwoju. Takie pokolenie stanie na granicy polski zachodnioodrzeńskiej  i będzie bronić jej do ostatniej kropli krwi. NS Zadruga rozbudzi idea Jana Stachniuka i stanie Polska potęgą wobec wroga. Silna armia i silny lud idący całym sercem i rozumem za swoim wodzem. Niechaj wrogowie polski pamiętają, że Polacy potrafią się zorganizować i walczyć o wolność.

b61c5884aa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Smiley face
nszadrugaswinoujscie@gmail.com